Blackpool - Barnsley, wynik spotkania - 1-0

Blackpool - Barnsley 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackpool a Barnsley wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 9. Zmierzyły się Blackpool i Barnsley.

Gole strzelali: Shayne Lavery 32' 1-0 Keshi Anderson

Żółte kartki Blackpool: Ryan Wintle 64'

Żółte kartki Barnsley: Jasper Moon 58' Josh Benson 70' Aaron Leya Iseka 89'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia spotkania to Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackpool zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Blackburn i Nottingham Forest natomiast Barnsley z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Reading.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Ryan Wintle Jasper Moon nieprzerwanie serwują wspaniałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się ostre faule, wyśmienite asysty czy bramki gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Blackpool i Barnsley jak ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Bloomfield Road.