Mecz Bristol City kontra Barnsley zakończony wynikiem 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Bristol City a Barnsley zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Bristol City a Barnsley.

Gole strzelali: A. Leya 28' 0-1 D. Cole A. Weimann 42' 1-1 N. Wells A. Weimann 45' 2-1 C. Martin

Żółte kartki Bristol City:

Żółte kartki Barnsley:

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia spotkania - T. Bramall. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Bristol City zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Blackburn. Kolejno natomiast Barnsley podejmie Derby. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Fulham.

Fani śledzą interesujące starcia w lidze Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak raz za razem zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe faule, niezwykłe bramki i asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nie są warte uwagi. To też warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Bristol City oraz Barnsley z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Ashton Gate.