Barnsley kontra Derby, wynik spotkania: 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Barnsley oraz Derby wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-11-03 19:45 na stadionie Oakwell odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Barnsley i Derby.

Gole strzelali: S. Baldock 24' 0-1 T. Lawrence V. Adeboyejo 39' 1-1 C. Brittain A. Leya 50' 2-1 C. Brittain

Żółte kartki Barnsley: Cauley Woodrow 26' Callum Brittain 64' Mads Juel Andersen 81'

Żółte kartki Derby: Ravel Morrison 15' Lee Buchanan 50'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Barnsley stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Swansea i Peterborough natomiast Derby zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i QPR.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze jak Cauley Woodrow Ravel Morrison nieustannie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Obserwujemy wyjątkowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Barnsley oraz Derby jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Oakwell.