Na stadionie Craven Cottage dnia 2021-11-20 15:00 odbyło się spotkanie między Fulham i Barnsley zakończone wynikiem 4-1

Fulham - Barnsley, wynik końcowy 4-1.

Pierwsza połowa meczu między Fulham oraz Barnsley zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Craven Cottage odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się Fulham i Barnsley.

Gole strzelali: A. Mitrović 24' 1-0 K. Tete F. Carvalho 34' 2-0 N. Kebano 72' 3-0 H. Wilson V. Adeboyejo 78' 3-1 H. Wilson 81' 4-1 J. Seri

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Barnsley:

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Fulham zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Preston i Bournemouth natomiast Barnsley z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Huddersfield.

Wierni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak nieprzerwanie serwują kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania nas męczą. Nieustannie zdarzają się idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Fulham oraz Barnsley z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Craven Cottage.