Barnsley - Swansea, wynik spotkania 0-2

Barnsley - Swansea 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Barnsley a Swansea zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-11-24 19:45 na stadionie Oakwell rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Barnsley i Swansea.

Gole strzelali: O. Ntcham 74' 0-1 R. Manning J. Paterson 79' 0-2 J. Piroe

Żółte kartki Barnsley: Callum Brittain 85' Obbi Oulare 87'

Żółte kartki Swansea: Kyle Naughton 31' Ryan Bennett 65' Korey Smith 89'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia spotkania to David Webb, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Barnsley stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Preston i West Brom. Kolejno natomiast Swansea podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i QPR.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Callum Brittain Kyle Naughton nieraz zagwarantowały własnym sympatykom wiele emocji. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, bezwzględne faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship. Barnsley oraz Swansea jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Oakwell.