Na obiekcie Weston Homes Stadium dnia 2021-11-27 15:00 odbyło się spotkanie między Peterborough oraz Barnsley: 0-0

Dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie sportowym Weston Homes Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Peterborough a Barnsley.

Po pierwszej połowie spotkania między Peterborough a Barnsley wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Peterborough: Dan Butler 29' Conor Coventry 36' Oliver Norburn 74'

Żółte kartki Barnsley: Mads Juel Andersen 78' Claudio Gomes 84'

Czerwone kartki Peterborough:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia meczu - John Busby, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Peterborough zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Blackpool a Barnsley zmierzy się z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz West Brom.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi starcia ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Dan Butler Mads Juel Andersen raz za razem zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Peterborough i Barnsley jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Weston Homes Stadium.