Dnia 2021-12-17 19:45 na obiekcie Oakwell miał miejsce mecz Barnsley vs West Brom: końcowy wynik 0-0

W dniu 2021-12-17 19:45 na obiekcie sportowym Oakwell rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Barnsley a West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Barnsley oraz West Brom wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Barnsley: Michał Helik 90'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 52' Conor Townsend 70' Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Barnsley zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Nottingham Forest a West Brom podejmie Derby. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Cardiff.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Championship. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Michał Helik Jake Livermore wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Często zdarzają się brutalne faule, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska nas nudzą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Barnsley oraz West Brom z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Oakwell.