Blackburn vs Barnsley, wynik spotkania: 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Blackburn a Barnsley zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-12-29 19:45 na stadionie Ewood Park odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 25. Zmierzyły się Blackburn i Barnsley.

Gole strzelali: J. Rothwell 24' 1-0 J. Buckley C. Morris 45' 1-1 C. Oduor B. Brereton 65' 2-1 J. Buckley

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 67' Sam Gallagher 83' Thomas Kaminski 88'

Żółte kartki Barnsley: Josh Benson 64'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny arbiter spotkania to Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Blackburn stawi czoła Wigan, następne spotkania z drużynami Cardiff i Middlesbrough natomiast Barnsley z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Barrow i Stoke City.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Darragh Lenihan Josh Benson niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Walki między drużynami futbolowymi zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż zmagania nudzą kibica. Obserwujemy ostre faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Blackburn i Barnsley jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Ewood Park.