Na obiekcie Oakwell miało miejsce spotkanie Barnsley vs QPR - końcowy wynik 1-0

Barnsley vs QPR, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Barnsley i QPR wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-02-12 15:00 na obiekcie sportowym Oakwell odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 32 pomiędzy Barnsley a QPR.

Gole strzelali: Domingos Quina 74' 1-0 C. Gomes

Żółte kartki Barnsley: Domingos Quina 59'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 75'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Barnsley stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Hull City i Middlesbrough natomiast QPR zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Blackpool.

Kibice z zapałem śledzą bardzo ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Domingos Quina Robert Dickie niejednokrotnie zagwarantowały własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Stale trafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe gole czy asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Barnsley i QPR oraz ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Oakwell.