Mecz Barnsley kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 3-2 na obiekcie Oakwell

W dniu 2022-02-26 15:00 na obiekcie sportowym Oakwell odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Barnsley oraz Middlesbrough.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Barnsley a Middlesbrough wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: M. Andersen 7' 1-0 A. Bassi A. Bassi 16' 2-0 C. Morris A. Bassi 54' 3-0 C. Morris A. Šporar 61' 3-1 L. Kitching 90' 3-2

Żółte kartki Barnsley: Rémy Vita 62' Liam Kitching 72' Bradley Collins 79'

Żółte kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter meczu - James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Barnsley stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Fulham a Middlesbrough podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Sheffield Utd.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Rémy Vita raz za razem zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Często zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nudne. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak Barnsley i Middlesbrough w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Oakwell.