Spotkanie pomiędzy Derby oraz Barnsley dnia 2022-03-05 15:00 na stadionie Pride Park Stadium: wynik 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Derby a Barnsley wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Derby oraz Barnsley.

Gole strzelali: R. Morrison 22' 1-0 L. Plange R. Morrison 47' 2-0

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki Barnsley: Matthew Wolfe 7' Carlton Morris 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Derby zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Coventry natomiast Barnsley zmierzy się z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz Bristol City.

Wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Matthew Wolfe częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, że potyczki nas nudzą. Zdarzają się wspaniałe bramki czy asysty, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Derby i Barnsley oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Pride Park Stadium.