Mecz Millwall vs Barnsley, wynik 4-1

W dniu 2022-04-09 14:00 na stadionie The Den odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 41. Na przeciw siebie stanęły Millwall i Barnsley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall oraz Barnsley zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

 

Gole strzelali: D. McNamara 31' 1-0 D. McNamara 47' 2-0 S. Malone R. Palmer 49' 2-1 O. Burke 58' 3-1 B. Afobe 72' 4-1

Żółte kartki Millwall: Benik Afobe 70'

Żółte kartki Barnsley: Liam Kitching 26'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Millwall stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Hull City i Birmingham. Kolejno natomiast Barnsley z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i Huddersfield.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Benik Afobe Liam Kitching stale zapewniają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na idealne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się, iż widowiska nie są interesujące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Millwall oraz Barnsley jak ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, The Den.