Dnia 2022-05-07 11:30 na obiekcie The Hawthorns odbył się mecz pomiędzy West Brom oraz Barnsley zakończony wynikiem 4-0

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy West Brom a Barnsley wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2022-05-07 11:30 na stadionie The Hawthorns odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 46. Zmierzyły się ze sobą West Brom oraz Barnsley.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 37' 1-0 A. Reach 40' 2-0 D. Button M. Clarke 52' 3-0 K. Ahearne-Grant K. Ahearne-Grant 60' 4-0 S. Ajayi

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Barnsley: Matthew Wolfe 88'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Doughty. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz a Barnsley z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice śledzą bardzo fascynujące starcia, które startują w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Matthew Wolfe stale zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że spotkania przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. West Brom i Barnsley i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.