Sunderland kontra QPR, wynik meczu: 2-2

Sunderland kontra QPR 2-2. W dniu 2022-08-13 14:00 na stadionie Stadium of Light odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Sunderland oraz QPR.

Pierwsza część spotkania między Sunderland a QPR zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: R. Stewart 31' 1-0 E. Simms 40' 2-0 I. Chair 87' 2-1 S. Dieng 90' 2-2 I. Chair

Żółte kartki Sunderland: Jack Clarke 26' Corry Evans 41' Lynden Gooch 85'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 30' Robert Dickie 38'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sunderland zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Norwich a QPR zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham oraz Watford.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Jack Clarke Samuel Field wielokrotnie serwują swoim stałym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Systematycznie obserwujemy przepiękne bramki i asysty, nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że potyczki nudzą. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Sunderland oraz QPR w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadium of Light.