Reading - Sunderland, wynik spotkania: 0-3

Dnia 2022-09-14 19:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 10 pomiędzy Reading a Sunderland.

Po pierwszej połowie spotkania między Reading oraz Sunderland wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: P. Roberts 39' 0-1 E. Embleton P. Roberts 41' 0-2 E. Embleton J. Clarke 69' 0-3 D. Neil

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 71'

Żółte kartki Sunderland: Ajibola-Joshua Alese 62'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Reading zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Norwich i QPR a Sunderland zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Swansea.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Andy Yiadom Ajibola-Joshua Alese stale sprawiają fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami piłkarskimi są zażarte, rzadko okazuje się, iż mecze męczą kibica. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Reading oraz Sunderland i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.