Watford vs Sunderland, wynik spotkania: 2-2

Watford vs Sunderland zakończony wynikiem 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Watford a Sunderland wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-09-17 14:00 na stadionie Vicarage Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Watford a Sunderland.

Gole strzelali: K. Davis 34' 1-0 A. Alese 45' 1-1 J. Clarke L. O'Nien 62' 2-1 J. Bennette 87' 2-2 P. Roberts

Żółte kartki Watford:

Żółte kartki Sunderland: Patrick Roberts 59' Corry Evans 61' Jewison Bennette 88' Jay Matete 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu to John Busby, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Watford zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Blackpool natomiast Sunderland z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Swansea.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Patrick Roberts nieustannie serwują wyborowym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne bramki i asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Watford oraz Sunderland z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Vicarage Road.