Dnia 2022-10-01 14:00 miało miejsce spotkanie Sunderland kontra Preston - 0-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Sunderland oraz Preston zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-10-01 14:00 na stadionie Stadium of Light odbył się mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Sunderland a Preston.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sunderland: Patrick Roberts 60'

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 55'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sunderland zmierzy się już z Blackpool, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Wigan a Preston podejmie West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Bristol City.

Bardzo często wielu fanów śledzi fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Patrick Roberts Liam Lindsay często zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele wspaniałych emocji. Zmagania pomiędzy graczami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki męczą kibica. Natrafiamy na brutalne faule kończące się czerwoną kartką, wyśmienite asysty czy gole dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Sunderland oraz Preston oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadium of Light.