Sunderland vs Blackpool, wynik spotkania - 0-0

Sunderland vs Blackpool 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sunderland a Blackpool wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-10-04 18:45 na stadionie Stadium of Light rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Sunderland i Blackpool.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sunderland: Édouard Michut 85'

Żółte kartki Blackpool: Charlie Patino 56' Jordan Thorniley 64' Kenneth Dougall 83'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sunderland zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Blackburn i Burnley. Kolejno natomiast Blackpool z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Preston.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Édouard Michut Charlie Patino nierzadko zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Bardzo często natrafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Sunderland i Blackpool i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadium of Light.