Swansea - Sunderland, wynik spotkania - 2-1

Dnia 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 14 pomiędzy Swansea a Sunderland.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Swansea i Sunderland wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: O. Cooper 13' 1-0 M. Grimes H. Darling 45' 2-0 N. Wood-Gordon J. Clarke 51' 2-1

Żółte kartki Swansea: Jay Fulton 54' Joel Latibeaudiere 90'

Żółte kartki Sunderland: Daniel Neil 16' Corry Evans 23' Elliot Embleton 54' Lynden Gooch 90' Jack Clarke 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Swansea zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Reading oraz Cardiff. Kolejno natomiast Sunderland podejmie Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Burnley.

Dzisiaj oddani kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Jay Fulton Daniel Neil nierzadko zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące zmagania między piłkarzami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że mecze przynudzają. Trafiamy na spektakularne bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Swansea i Sunderland jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Swansea.com Stadium.