Na obiekcie Ewood Park dnia 2022-10-18 19:00 odbył się mecz Blackburn vs Sunderland zakończony wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn i Sunderland wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-10-18 19:00 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się Blackburn oraz Sunderland.

Gole strzelali: B. Brereton 32' 1-0 S. Wharton 49' 2-0 R. Hedges

Żółte kartki Blackburn: Tyler Morton 40' Sammie Szmodics 65' Hayden Carter 74'

Żółte kartki Sunderland: Alex Pritchard 30' Dennis Cirkin 48' Jewison Bennette 66'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny arbiter spotkania to Craig Pawson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Sunderland z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz Cardiff.

Oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą ciekawe starcia w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Tyler Morton Alex Pritchard bardzo często zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż zmagania przynudzają. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Blackburn i Sunderland z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Ewood Park.