Spotkanie Sunderland vs West Brom, wynik 1-2

Sunderland vs West Brom 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Sunderland i West Brom wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-12-12 20:00 na stadionie Stadium of Light odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Sunderland oraz West Brom.

Gole strzelali: A. Diallo 19' 1-0 T. Rogić 70' 1-1 D. Dike D. Dike 82' 1-2 J. Wallace

Żółte kartki Sunderland: Danny Batth 33'

Żółte kartki West Brom: Jed Wallace 71'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Sunderland zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Wigan natomiast West Brom zmierzy się z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Bristol City.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Danny Batth Jed Wallace niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Interesujące potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że mecze przynudzają. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Sunderland i West Brom oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadium of Light.