Na obiekcie Bloomfield Road dnia 2023-01-01 15:00 miał miejsce mecz Blackpool kontra Sunderland zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Blackpool oraz Sunderland wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-01-01 15:00 na stadionie Bloomfield Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Blackpool i Sunderland.

Gole strzelali: S. Lavery 21' 1-0 C. Hamilton R. Stewart 66' 1-1 T. Hume

Żółte kartki Blackpool: Callum Connolly 8' Ian Carlo Poveda 28' Shayne Lavery 71' Jake Beesley 85' Callum Connolly 90'

Żółte kartki Sunderland: Édouard Michut 19' Luke O'Nien 72'

Czerwone kartki Blackpool: Callum Connolly 90'

Czerwone kartki Sunderland:

Główny arbiter spotkania - Tim Robinson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Blackpool zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Watford i Huddersfield. Kolejno natomiast Sunderland z Shrewsbury. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Middlesbrough.

Liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Callum Connolly Édouard Michut nieprzerwanie gwarantują wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Stale zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska nudzą fana. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Blackpool oraz Sunderland i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Bloomfield Road.