Dnia 2023-02-14 19:45 miało miejsce spotkanie między QPR i Sunderland - 0-3

W dniu 2023-02-14 19:45 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 32 pomiędzy QPR a Sunderland.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między QPR oraz Sunderland wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: L. O'Nien 34' 0-1 J. Clarke 82' 0-2 A. Diallo J. Clarke 90' 0-3 D. Neil

Żółte kartki QPR: Samuel Field 63' Jamal Lowe 71' Andre Dozzell 72' Stefan Johansen 82' Kenneth Paal 89' Jimmy Dunne 90'

Żółte kartki Sunderland: Jack Clarke 69' Patrick Roberts 90'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu to Chris Kavanagh, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu QPR stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Rotherham i Watford natomiast Sunderland zmierzy się z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Stoke City.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Samuel Field Jack Clarke często zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między piłkarzami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze nas męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship. QPR oraz Sunderland jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Loftus Road.