Spotkanie Sunderland kontra Stoke City na stadionie Stadium of Light - wynik końcowy 1-5

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Sunderland a Stoke City wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-5.

W dniu 2023-03-04 15:00 na obiekcie sportowym Stadium of Light rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Sunderland a Stoke City.

Gole strzelali: J. Laurent 41' 0-1 W. Smallbone T. Campbell 53' 0-2 W. Smallbone T. Campbell 57' 0-3 A. Pritchard 62' 1-3 P. Roberts D. Gayle 68' 1-4 D. Gayle 76' 1-5 W. Smallbone

Żółte kartki Sunderland: Daniel Neil 21'

Żółte kartki Stoke City: Ben Pearson 45' Josh Laurent 52'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Sunderland zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Luton natomiast Stoke City zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Norwich.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Daniel Neil Ben Pearson nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Walki między drużynami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż zmagania męczą kibica. Często trafiamy na brutalne faule, wspaniałe bramki czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Sunderland i Stoke City i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadium of Light.