Na stadionie Carrow Road dnia 2023-03-12 12:00 miało miejsce spotkanie Norwich - Sunderland: końcowy wynik 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Norwich oraz Sunderland zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-03-12 12:00 na stadionie Carrow Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 36. Zmierzyły się Norwich i Sunderland.

Gole strzelali: Abdoullah Ba 15' 0-1 Joe Gelhardt

Żółte kartki Norwich: Teemu Pukki 32' Marcelino Nú?ez 50'

Żółte kartki Sunderland: Daniel Neil 62' Trai Hume 64' Danny Batth 71' Lynden Gooch 85' Pierre Ekwah 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny arbiter meczu to Tim Robinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Norwich stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Stoke City i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Sunderland z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Burnley.

Kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania ligi Championship. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe zespoły i zawodnicy jak Teemu Pukki Daniel Neil nieprzerwanie gwarantują fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska nas męczą. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty oraz gole zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Norwich oraz Sunderland i ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Carrow Road.