Dnia 2023-04-23 11:00 miał miejsce mecz między West Brom oraz Sunderland zakończony wynikiem 1-2

West Brom - Sunderland, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między West Brom a Sunderland zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-04-23 11:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy West Brom a Sunderland.

Gole strzelali: John Swift 45' 1-0 Dennis Cirkin 51' 1-1 Lynden Gooch Dennis Cirkin 84' 1-2 Alex Pritchard

Żółte kartki West Brom: Jayson Molumby 24' Okay Yokuşlu 37' John Swift 50'

Żółte kartki Sunderland: Joe Gelhardt 70' Luke O'Nien 78' Lynden Gooch 82'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia meczu to John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Swansea natomiast Sunderland zmierzy się z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz San Antonio.

Mnóstwo kibiców śledzi fascynujące poczynania ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Jayson Molumby Joe Gelhardt często zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa, że mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak West Brom i Sunderland w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.