Sunderland - QPR, wynik 0-0

Mecz Sunderland kontra QPR, wynik końcowy 0-0

W ostatniej kolejce Championship drużyny Sunderland i QPR zderzyły się w emocjonującym starciu na Stadium of Light. Mimo zażartej walki obu ekip, ostatecznie mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie to odbyło się w środę, 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a kibice zgromadzeni na stadionie mieli okazję śledzić zaciętą rywalizację, która nie przyniosła rozstrzygnięcia aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Southampton vs Sunderland, wynik końcowy 4-2

Na stadionie St. Mary's Stadium miał miejsce mecz Southampton vs Sunderland zakończony wynikiem 4-2

W ostatnim meczu rozegranym w ramach 37. kolejki Championship drużyna Southampton podejmowała na własnym stadionie ekipę Sunderland. Spotkanie, które odbyło się 9 marca o godzinie 15:00 na St. Mary's Stadium, przyniosło emocjonującą rywalizację. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, ale ostatecznie to Southampton zwyciężyło 4-2, umacniając swoją pozycję w lidze.

Sunderland - Leicester, wynik 0-1

Mecz Sunderland - Leicester, wynik końcowy 0-1

W minioną sobotę, pod niebieskim niebem nad Stadium of Light, drużyny Sunderland i Leicester zmierzyły się w ważnym starciu ligowym. Mecz, który odbył się pięć dni temu, zakończył się zwycięstwem Leicester 1-0 po trafieniu w pierwszej połowie. Jak przebiegały dalsze wydarzenia? Oto nasza relacja z tego emocjonującego spotkania Championship.

Mecz pomiędzy Norwich - Sunderland 1-0

Spotkanie Norwich kontra Sunderland, wynik końcowy 1-0

W meczu 35. kolejki Championship drużyna Norwich podejmowała na własnym stadionie, Carrow Road, ekipę Sunderland. Spotkanie rozegrane zostało 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa, pokonując rywali 1-0. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, emocje sięgnęły zenitu w drugiej części gry, kiedy to padł decydujący gol na korzyść zespołu Norwich.

Mecz pomiędzy Sunderland - Swansea, wynik 1-2

Mecz między Sunderland i Swansea zakończony wynikiem 1-2 dnia 2024-02-24 15:00 na stadionie Stadium of Light

W miniony weekend na stadionie Stadium of Light odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Sunderland i Swansea w ramach 34. kolejki Championship. Ostatecznie to goście z Swansea wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2-1. Pomimo starań Sunderland nie udało się odrobić strat po pierwszej połowie, kiedy to Swansea objęło prowadzenie 2-0. Szczegóły emocjonującego spotkania poniżej.

Birmingham vs Sunderland wynik meczu 2-1

Birmingham vs Sunderland, wynik meczu 2-1

W sobotę, 17 lutego 2024 roku, na boisku St Andrew's Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Birmingham i Sunderland w ramach 33. kolejki Championship. Po zaciętej rywalizacji, ostatecznie to gospodarze sięgnęli po zwycięstwo, pokonując rywali z Sunderland 2-1. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie drużyny gości 1-0, jednak druga połowa spotkania przyniosła zwrot akcji i cenne punkty dla Birmingham.

Mecz Huddersfield - Sunderland, wynik 1-0

Huddersfield - Sunderland, wynik spotkania 1-0

W ostatnim starciu ligowym pomiędzy drużynami Huddersfield i Sunderland, na murawie John Smith's Stadium padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie to odbyło się w ramach 32. kolejki Championship, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył zespół Huddersfield. Mecz rozegrany został 14 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, co sprawia, że wydarzenia te mają już swoje miejsce w historii, zważywszy że obecnie mamy 19 lutego 2024 roku.

Mecz Sunderland vs Stoke City, wynik końcowy 3-1

Mecz Sunderland - Stoke City na obiekcie Stadium of Light: wynik 3-1

W dniu 27 stycznia 2024 roku na stadionie Stadium of Light odbył się emocjonujący pojedynek pomiędzy drużynami Sunderland i Stoke City. Gospodarze zdołali pokonać rywali z wynikiem 3-1, prowadząc już 1-0 na przerwę. Spotkanie to miało miejsce w ramach 29. kolejki Championship, a kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję podziwiać zaciętą rywalizację na boisku.

Sunderland - Plymouth, wynik 3-1

Sunderland kontra Plymouth, wynik meczu: 3-1

W miniony weekend na stadionie Stadium of Light odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Sunderland i Plymouth. Spotkanie to miało miejsce w ramach 31. kolejki Championship, a wynik końcowy brzmiał 3-1 na korzyść gospodarzy. Mimo że na przerwę toczyli się z wynikiem 0-1, gracze Sunderland zdołali odwrócić losy spotkania i zapewnić sobie cenne trzy punkty. Mecz rozegrany został 10 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że od tamtego momentu minęły już dwa dni.

Mecz Middlesbrough vs Sunderland, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-02-04 12:00 na obiekcie Riverside Stadium odbył się mecz między Middlesbrough oraz Sunderland zakończony wynikiem 1-1

W dniu 4 lutego 2024 roku na Riverside Stadium odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Middlesbrough i Sunderland w ramach 30. kolejki Championship. Po emocjonującej rywalizacji obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc mecz remisem 1-1. Wynik na przerwę to 0-0. Mecz odbył się dokładnie 4 dni temu, o godzinie 12:00.

Sunderland kontra Stoke City zakończony wynikiem 3-1

Na obiekcie Stadium of Light dnia 2024-01-27 15:00 odbyło się spotkanie Sunderland - Stoke City - 3-1

W minioną sobotę na stadionie Stadium of Light miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Sunderland i Stoke City w ramach 29. kolejki Championship. Gospodarze odnieśli zwycięstwo, pokonując rywali 3-1, po prowadzeniu 1-0 na przerwę. Mecz dostarczył wielu emocji i interesujących momentów, które z pewnością zapadną w pamięci kibiców obu ekip.

Sunderland vs Hull City, wynik 0-1

Spotkanie między Sunderland i Hull City dnia 2024-01-19 20:00: 0-1

W miniony weekend doszło do spotkania pomiędzy drużynami Sunderland i Hull City w ramach 28. kolejki Championship. Mecz, który odbył się na Stadium of Light, zakończył się zwycięstwem Hull City 1-0. Pomimo starań obu drużyn, wynik na przerwę pozostawał niezmieniony, lecz w drugiej połowie Hull City zdołało zdobyć bramkę, która przesądziła o losach spotkania.

Mecz pomiędzy Ipswich vs Sunderland, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Ipswich kontra Sunderland zakończone wynikiem 2-1

W sobotni wieczór na Portman Road odbył się zacięty mecz między drużynami Ipswich i Sunderland. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po emocjonującej rywalizacji, w której wynik na przerwę był remisowy 1-1. To był 27. mecz obecnego sezonu ligowego w Championship, który pozostawił kibiców z wieloma emocjami.

Sunderland - Preston 2-0

Mecz Sunderland - Preston zakończony wynikiem 2-0

W sobotę drużyna Sunderland pokonała Preston 2-0 w meczu ligowym Championship. Spotkanie odbyło się na stadionie Stadium of Light. Cieszący się wielką popularnością mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Zespół Sunderland zapewnił sobie prowadzenie 2-0 już do przerwy, utrzymując ten wynik do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Hull City vs Sunderland 0-1

Hull City vs Sunderland, wynik meczu - 0-1

Drużyny Hull City i Sunderland spotkały się w meczu rozgrywanym w ramach 24. kolejki ligi Championship. Mecz odbył się w The MKM Stadium, a ostatecznie zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść zespołu Sunderland. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to goście zdołali zdobyć bramkę, która zapewniła im zwycięstwo.

Hull City vs Sunderland, wynik końcowy 0-1

Hull City kontra Sunderland, wynik meczu - 0-1

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Hull City i Sunderland. Spotkanie odbyło się na The MKM Stadium w ramach 24. kolejki Championship. Ostatecznie to Sunderland wygrało to starcie 1-0, zdobywając bramkę w drugiej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 0-1, choć na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 0-0.

Przeczytaj także

Mecz pomiędzy Barnsley - Sheffield Utd, wynik 2-3

W dniu 2021-10-24 11:30 na stadionie Oakwell odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Barnsley i Sheffield Utd.