Stoke City - Barnsley, wynik meczu: 1-1

W dniu 2021-09-15 18:45 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się Stoke City i Barnsley.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stoke City i Barnsley wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: S. Surridge 17' 1-0 C. Woodrow 38' 1-1 M. Vrancic 45' 2-1 M. Vrancic

Żółte kartki Stoke City: L. Ostigard 78'

Żółte kartki Barnsley: C. Brittain 20' B. Collins 45' M. Helik 45' V. Adeboyejo 82' W. Hondermarck 90'

Czerwone kartki Stoke City: T. Smith 85'

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia spotkania to L. Doughty. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stoke City stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Hull City i Preston a Barnsley z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Millwall.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak L. Ostigard C. Brittain nierzadko zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż widowiska nie są warte uwagi. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Stoke City i Barnsley jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak bet365 Stadium.