Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Oakwell miało miejsce spotkanie Barnsley - Millwall zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Barnsley i Millwall wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Oakwell rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Barnsley oraz Millwall.

Gole strzelali: M. Wallace 89' 0-1 J. Wallace

Żółte kartki Barnsley: R. Palmer 45' V. Adeboyejo 69'

Żółte kartki Millwall: G. Evans 32'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu - David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Barnsley stanie naprzeciw Reading, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Sheffield Utd a Millwall zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Stoke City.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą ekscytujące poczynania w lidze Championship. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak R. Palmer G. Evans wielokrotnie sprawiają własnym wiernym kibicom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe zmagania między drużynami futbolowymi są zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, wyjątkowe asysty czy bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Barnsley i Millwall i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Oakwell.