Na obiekcie Oakwell dnia 2022-04-18 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Barnsley i Peterborough zakończone wynikiem 0-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Barnsley a Peterborough zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-04-18 14:00 na obiekcie sportowym Oakwell rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Barnsley a Peterborough.

Gole strzelali: Jack Marriott 25' 0-1 Sammie Szmodics Frankie Kent 75' 0-2 Harrison Burrows

Żółte kartki Barnsley: Romal Palmer 59'

Żółte kartki Peterborough: Kwame Poku 52' Jack Marriott 60'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Peterborough:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Barnsley stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Blackpool i Preston. Kolejno natomiast Peterborough podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Blackpool.

Bardzo często oddani fani z zapałem śledzą starcia w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Romal Palmer Kwame Poku częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Stale trafiamy na brutalne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że widowiska nie są interesujące. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Barnsley oraz Peterborough i ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Oakwell.