Na obiekcie Loftus Road odbyło się spotkanie QPR - Sunderland: 1-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR a Sunderland wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-09-16 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy QPR a Sunderland.

Gole strzelali: K. Paal 12' 1-0 I. Chair J. Clarke 45' 1-1 N. Huggins D. Ballard 57' 1-2 A. Ba 81' 1-3 A. Aouchiche

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 33' Osman Kakay 79'

Żółte kartki Sunderland:

Czerwone kartki QPR: Jack Colback 21'

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu QPR stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Coventry natomiast Sunderland podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Sheffield Wednesday.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi interesujące starcia w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Sinclair Armstrong wielokrotnie serwują wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle zażarte, rzadko okazuje się, że mecze nie są warte uwagi. Ustawicznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto oglądać spotkania sportowe ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak QPR oraz Sunderland z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Loftus Road.