Dnia 2022-10-15 14:00 na stadionie Stadium of Light odbył się mecz Sunderland kontra Wigan zakończony wynikiem 2-1

Sunderland kontra Wigan, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Sunderland oraz Wigan wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-10-15 14:00 na stadionie Stadium of Light odbył się mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Sunderland a Wigan.

Gole strzelali: C. Wyke 44' 0-1 E. Embleton 54' 1-1 D. Cirkin D. Cirkin 72' 2-1 A. Pritchard

Żółte kartki Sunderland: Elliot Embleton 25' Alex Pritchard 83' Anthony Patterson 85'

Żółte kartki Wigan: Curtis Tilt 29' Will Keane 90'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sunderland zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Burnley i Luton. Kolejno natomiast Wigan z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Watford.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Elliot Embleton Curtis Tilt wielokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na bezwzględne faule, przepiękne bramki czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między drużynami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, iż mecze nudzą. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Sunderland oraz Wigan oraz ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadium of Light.