Spotkanie Barnsley - Cardiff dnia 2022-02-02 19:45 na obiekcie Oakwell: 0-1

Barnsley - Cardiff, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-02-02 19:45 na stadionie Oakwell rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Barnsley i Cardiff.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Barnsley a Cardiff wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: U. Ikpeazu 71' 0-1 A. Flint

Żółte kartki Barnsley: Mads Juel Andersen 59' Jordan Williams 64'

Żółte kartki Cardiff: Mark McGuinness 39' Tommy Doyle 66' Uche Ikpeazu 72' Aden Flint 90'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter meczu to Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Barnsley stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami QPR i Coventry a Cardiff podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Coventry.

Liczni kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Championship. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Mads Juel Andersen Mark McGuinness nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż spotkania nie są warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Barnsley i Cardiff jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Oakwell.