Sunderland - Luton, wynik spotkania - 2-1

W dniu 2023-05-13 16:30 na stadionie Stadium of Light odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki Promotion Play-offs - Semi-finals. Na przeciw siebie stanęły Sunderland i Luton.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Sunderland i Luton wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Elijah Adebayo 11' 0-1 Amad Diallo 39' 1-1 Alex Pritchard Trai Hume 63' 2-1 Jack Clarke

Żółte kartki Sunderland: Dan Neil 16' Luke O'Nien 30' Amad Diallo 84'

Żółte kartki Luton: Marvelous Nakamba 29' Pelly Ruddock Mpanzu 38' Alfie Doughty 73' Jordan Clark 77'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sunderland stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami San Antonio i New Mexico United natomiast Luton z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Dan Neil Marvelous Nakamba często serwują wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, bezwzględne faule, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami są bardzo zażarte, rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Sunderland i Luton w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadium of Light.