Mecz między Sunderland i Southampton dnia 2023-09-02 11:30 - wynik końcowy 5-0

Sunderland vs Southampton 5-0.

Po pierwszej połowie meczu między Sunderland a Southampton wynik to 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2023-09-02 11:30 na stadionie Stadium of Light rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Sunderland i Southampton.

Gole strzelali: J. Clarke 1' 1-0 T. Hume P. Ekwah 7' 2-0 A. Ba P. Ekwah 45' 3-0 B. Dack 48' 4-0 C. Rigg 90' 5-0 J. Bennette

Żółte kartki Sunderland: Abdoullah Ba 39' Luke O'Nien 43'

Żółte kartki Southampton: Sékou Mara 35' Che Adams 69'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Sunderland stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Blackburn i Cardiff. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Ipswich i Middlesbrough.

Oddani kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Abdoullah Ba Sékou Mara wielokrotnie serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami bywają bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Stale natrafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Sunderland oraz Southampton w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadium of Light.