Mecz Blackburn kontra Sunderland zakończony wynikiem 1-3

Dnia 2023-09-20 18:45 na stadionie Ewood Park odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Sunderland.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn i Sunderland wynik to 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: J. Clarke 28' 0-1 H. Leonard 35' 1-1 C. Brittain D. Neil 45' 1-2 J. Clarke 78' 1-3 A. Pritchard

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 31' Adam Wharton 45' Harry Leonard 50' Jake Garrett 77' Joe Rankin-Costello 90'

Żółte kartki Sunderland: Alex Pritchard 71' Abdoullah Ba 86' Daniel Ballard 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Blackburn stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Leicester i Coventry natomiast Sunderland podejmie Sheffield Wednesday. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Middlesbrough.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Lewis Travis Alex Pritchard nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na ostre faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania usypiające. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Championship. Blackburn i Sunderland oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ewood Park.