Barnsley - Preston, wynik meczu - 1-3

Barnsley - Preston 1-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Barnsley a Preston zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-04-30 11:30 na obiekcie sportowym Oakwell odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Barnsley a Preston.

Gole strzelali: A. Marsh 16' 1-0 V. Adeboyejo D. Johnson 23' 1-1 E. Riis D. Johnson 54' 1-2 A. Browne E. Riis 74' 1-3 S. van den Berg

Żółte kartki Barnsley:

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 28'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Preston:

Główny arbiter meczu - David Webb, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Barnsley zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz natomiast Preston zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Liam Lindsay nieustannie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, że widowiska męczą. Zdarzają się idealne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Barnsley i Preston jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Oakwell.