Mecz między Preston i Sunderland dnia 2023-05-08 14:00 na obiekcie Deepdale: 0-3

Preston vs Sunderland zakończony wynikiem 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston a Sunderland wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2023-05-08 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 46. Zmierzyły się ze sobą Preston i Sunderland.

Gole strzelali: Amad Diallo 54' 0-1 Alex Pritchard 61' 0-2 Jack Clarke Jack Clarke 65' 0-3 Joe Gelhardt

Żółte kartki Preston: Jordan Storey 4' Ryan Ledson 84'

Żółte kartki Sunderland:

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia spotkania to Robert Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Preston stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami San Antonio i New Mexico United a Sunderland podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani piłki nożnej śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Jordan Storey nieustannie sprawiają wyborowym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się przepiękne asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące zmagania między piłkarzami z ligi bywają nader zajadłe, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Preston i Sunderland oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Deepdale.