Dnia 2023-01-14 15:00 na obiekcie Stadium of Light odbyło się spotkanie pomiędzy Sunderland i Swansea: 1-3

Sunderland - Swansea, wynik 1-3. W dniu 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Stadium of Light rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Sunderland i Swansea.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sunderland i Swansea zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: J. Piroe 50' 0-1 R. Manning D. Neil 64' 1-1 D. Batth L. Cullen 70' 1-2 O. Cooper 78' 1-3

Żółte kartki Sunderland: Trai Hume 90'

Żółte kartki Swansea: Ben Cabango 19' Joël Piroe 53' Joel Latibeaudiere 62' Matthew Sorinola 88'

Czerwone kartki Sunderland: Luke O'Nien 18'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sunderland zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Fulham i Millwall natomiast Swansea zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Stoke City.

Mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze Championship. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Trai Hume Ben Cabango nieustannie sprawiają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na ostre sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Sunderland i Swansea z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadium of Light.

Chcesz poznać nowe perspektywy? Zajrzyj w link i przeczytaj artykuł!